Характеристики
| Серия | HE-R9 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15Hz-35kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
beyerdynamic DT 880 Pro
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Technics EAH-AZ100E - черни
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 280 €
547.63 лв. -
Technics EAH-AZ100E - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 307 €
600.44 лв. -
beyerdynamic DT 700 PRO X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 245€ (-6%)230 €
449.84 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Technics EAH-A800 - черни
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Technics EAH-AZ80 - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Sennheiser HD 550
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 291 €
569.15 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия HE-R9
|
|
HIFIMAN HE-R9 Wired | 245€ |
HIFIMAN HE-R9 Wireless | 560€ |
