Характеристики
| Серия | HS-USB300 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Рамо с микрофон движещо се във вертикална посока, Управление вградено в кабела |
| Честотен обхват на микрофона | 50Hz - 10kHz |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB-A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия HS-USB300
|
|
Hama HS-USB300 | 16€ |
