Характеристики
| Серия | Gloss |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 10 мм |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Maxell KIDS, в черно-синьо
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Maxell -
Maxell KIDS, в черно-розово
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Maxell -
Canyon EPM-1 CNE-CEPM01W
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon EPM-1 CNE-CEPM01B
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon EPM-02 CNS-CEPM02BL
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon EP-3 CNE-CEP3DG
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon SEP-3 CNS-CEP3BG
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon
Серия Gloss
|
|
Hama Gloss, White | 5€ |
