Характеристики
| Серия | Neon 213 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Деликатно RGB осветление създава атмосфера за игри без излишна светлина, Копче за регулиране на силата на звука на слушалката, Превключватели за микрофона и осветлението, Големи хибридни наушници, обхващащи ушите, |
| Честотен обхват на микрофона | 100 - 16 000 Hz |
| Дължина на кабел | 220 см |
| Интерфейс | Мини жак 3,5 мм x2, мини жак 3,5 мм x1, USB 2.0 тип A |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Radon 720 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H150 Coconut
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 29€ (-13%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, White
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Radon 610
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-28%)35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия Neon 213
|
|
Genesis Neon 213, Black | 29€ |
