Genesis Argon 110 са слушалки с 2.0 stereo звук, създаден за, но не само, геймъри. Леки, но издръжливи материали, дълъг сплетен кабел, плътно качество на звука и микрофон на стрела, това са основните предимства на Argon 110.

СТЕРЕО 2.0
Слушалките са оборудвани с големи 40-милиметрови говорители, осигуряващи до 108 dB стерео звук, който се характеризира с подходяща дълбочина и реализъм на възпроизвеждане. Слушалките са идеални за игри и / или гледане на филми.
Argon 110 притежава на гъвкава и изключително здрава лента за глава, големи и удобни наушници, покрити с текстил, който предпазва от прегряване и изпотяване на ушите. Използваните материали са с високо качество, а слушалките са завършени с внимание към детайла. Кабелът е дълъг (1,8 м) и издръжлив, благодарение на текстилната оплетка. Освен това има вградено дистанционно с вграден контрол на силата на звука.
Характеристики
| Серия | Argon 110 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Леки, но издръжливи материали, дълъг плетен кабел, стабилно качество на звука, големи 40 мм драйвери |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 2x 3,5 мм мини жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Canyon EP-3 CNE-CEP3DG
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon EP-3 CNE-CEP3R
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon SEP-3 CNS-CEP3BG
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Tellur Sigma, розови
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Tellur Gamma, бели
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Tellur Gamma, сини
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Hama "Essential HS 200"
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Canyon CNS-CEP5R
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 7 €
13.69 лв. Виж всички продукти с марка Canyon
Серия Argon 110
|
|
Genesis Argon 110 | 6€ |
