Характеристики
| Серия | Hellcat |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 30 |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB + 2 x 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Argon 110
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Hama "Essential HS 200"
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1B
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
JLAB JBUDS Pro Signature Earbuds...
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB JBUDS Pro Signature Earbuds...
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Hama NHS-P100
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Canyon HSC-1 CNS-CHSC1BR
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 10 €
19.56 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Sony MDR-EX15AP черни
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия Hellcat
|
|
Fury Hellcat | 10€ |
