Характеристики
| Серия | Fukiya F6 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Регулиране на силата на звука, изключване на микрофона, сгъваеми – вземете ги със себе си навсякъде, двойни микрофони – използвайте вградения микрофон, докато пътувате |
| Интерфейс | Безжична 2,4 GHz, Bluetooth, кабелна, USB Type-C зареждане |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | 40 часа |
| Време за зареждане | 2.5 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Lenovo Wireless Stereo Headset
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Fury Fukiya F6, Black
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 55 €
107.57 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
Sony WF-C710N, Pink
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия Fukiya F6
|
|
Fury Fukiya F6, White | 55€ |
Fury Fukiya F6, Black | 55€ |
