Характеристики
| Серия | WH3024 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Драйвъри | 28 мм |
| Допълнителни функции | Микроофн със 260° завъртане (+/-130°) (подходящо за потребители L/R), Микрофон за потискане на шума, базиран на изкуствен интелект, Сертифицирани за Microsoft Teams (Open Office), Сертифицирани за Zoom |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz - 14kHz |
| Интерфейс | Bluetooth 5.3 (обхват до 30 м), USB-A (щепсел), USB-C (гнездо), отделящ се USB C-C (зареждане) |
| Живот на батерията | Време за разговор/слушане: Разговор: до 26 часа (индикацията за заетост е изключена); Време за слушане: До 41 часа (при изключена индикация за заетост) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows 10, 11 or later, Mac OS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
JBL Quantum 360 Wireless, Teal
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Corsair VOID WIRELESS v2 Gaming ...
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 120 €
234.70 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Razer Barracuda X (2022) - Mercury
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Corsair HS80 RGB WIRELESS Premiu...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 150 €
293.38 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 RGB WIRELESS Premiu...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 150 €
293.38 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech G535 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
Серия WH3024
|
|
Dell Wireless Headset - WL3024 | 159€ |
