Характеристики
| Серия | WH125 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Мулти-point Bluetooth технология, Активно шумопотискане, Поддръжка на гласови команди, Възпроизвеждане/Пауза, Захранване, Bluetooth сдвояване, Изключване на микрофона, Отговаряне/Завършване на разговор, Поддръжка на гласов асистент: Siri, Bixby, Google Assistant |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz - 10KHz |
| Интерфейс | Bluetooth , USB type-C |
| Живот на батерията | 80 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Win11/10 64 Bit, Mac OS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия WH125
|
|
Dell Wired Headset - WH125 | 40€ |
