Характеристики
| Серия | AW520H |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-40kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | RGB осветление, Dolby Atmos, Hi-Res Audio, регулируема лента за глава |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB, 3,5 мм жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Razer Kraken V3 X USB
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Corsair HS65 SURROUND Wired Gami...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech G432, black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Huawei FreeBuds 7i, Conch-T010, ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Huawei -
Huawei FreeBuds 7i, Conch-T010, ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Huawei -
Huawei FreeBuds 7i, Conch-T010, ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Huawei -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair
Серия AW520H
|
|
Alienware Wired Gaming Headset - AW520H (Dark Side of the Moon) | 107€ |
Alienware Wired Gaming Headset - AW520H (Lunar Light) | 107€ |
