Характеристики
| Серия | HS55 |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Discord Certified , IMMERSIVE AUDIO , INTUITIVE CONTROL |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Mac, PlayStation 4/5, Xbox One / Series X S, Nintendo Switch, мобилни устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Radon 800 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
SteelSeries Arctis Nova 1P, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 69€ (-14%)59 €
115.39 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 69€ (-28%)49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
HyperX Cloud Alpha Black-Red
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 107€ (-11%)95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
HyperX Cloud III, в черно-червено
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 107€ (-35%)69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
HyperX Cloud III, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 107€ (-35%)69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка HyperX
Серия HS55
|
|
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming Headset - Carbon (EU) | 49€ |
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming Headset - White (EU) | 49€ | |
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset — Carbon (EU) | 75€ | |
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset — White (EU) | 75€ |
