Характеристики
| Серия | Darkless GH-9A |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Еластична лента за глава, гъвкав микрофон, висококачествени меки възглавници за ушите, контрол на силата на звука, RGB подсветка на лентата за глава и слушалките, LED индикатор на микрофона |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB-A и 3,5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Мобилен телефон, Компютърна мултимедия, PC таблет |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H150 Coconut
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 29€ (-13%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 213, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Canyon Interceptor GH-8 CND-SGHS8A
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 25€ (-19%)20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Genesis Toron 301, White
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия Darkless GH-9A
|
|
Canyon Darkless GH-9A | 29€ |
