Характеристики
| Серия | CNS-CEPM02 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 40Hz-20kHz |
| Допълнителни функции | 3 размера на тапи, леки и удобни слушалки с вграден микрофон |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Canyon SEP-4 CNS-CEP4P
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Maxell KIDS, в черно-синьо
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 4 €
7.82 лв. Виж всички продукти с марка Maxell -
Maxell KIDS, в черно-розово
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 4 €
7.82 лв. Виж всички продукти с марка Maxell -
Canyon EPM-1 CNE-CEPM01W
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon EPM-1 CNE-CEPM01B
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Canyon
Серия CNS-CEPM02
|
|
Canyon EPM-02 CNS-CEPM02BL | 6€ |
