Характеристики
| Серия | DT 900 PRO X |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 5 - 40,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 48 |
| Допълнителни функции | Отворен дизайн, оптимизиран за студийна употреба, STELLAR.45 говорител |
| Дължина на кабел | 1, 8 м кабел с 3,5 мм жак 3 м кабел с 3,5 мм жак |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Razer Barracuda, Quartz
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Urbanista Los Angeles, Desert Gray
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 189 €
369.65 лв. -
Urbanista Los Angeles, Midnight ...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 199 €
389.21 лв. -
Skullcandy Crusher ANC 2, Black
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 229€ (-26%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
beyerdynamic DT 700 PRO X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
HIFIMAN HE-R9 Wired
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 306€ (-19%)245 €
479.18 лв. -
Sennheiser HD 620S
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 279 €
545.68 лв.
Серия DT 900 PRO X
|
|
beyerdynamic DT 900 Pro X | 229€ |
