Характеристики
| Серия | DT 770 Pro |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 5Hz - 35kHz |
| Импеданс (ОМ) | 250 |
| Допълнителни функции | Референтни слушалки за контрол и наблюдение (затворени), Впечатляващ обем на звука, Първокласен импулсен отговор, Изключителен комфорт, Произведени в Германия |
| Дължина на кабел | Навит кабел 3 м |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser HDR 175 за система RS...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser HD 560S
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 228 €
445.93 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser RS 120-W
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 152 €
297.29 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Audio-Technica ATH-M50XWH Profes...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 213 €
416.59 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Meze Audio 99 Neo, Black Silver
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 165 €
322.71 лв. -
Audio-Technica ATH-AD500X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 163 €
318.80 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica
Серия DT 770 Pro
|
|
beyerdynamic DT 770 Pro (250 Ohm) | 138€ |
beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm) | 138€ |
