Характеристики
| Серия | DT 700 PRO X |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 5 - 40 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 48 |
| Допълнителни функции | Предназначени са за професионален миксинг, мастеринг и мониторинг, Подходящи за използване с широк кръг от аудио оборудване. |
| Дължина на кабел | 1,8 м кабел с 3,5 мм жак, 3 м кабел с 3,5 мм жак |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Razer Barracuda, Quartz
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Urbanista Los Angeles, Desert Gray
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. -
Urbanista Los Angeles, Midnight ...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 194 €
379.43 лв. -
beyerdynamic DT 880 Pro
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Skullcandy Crusher ANC 2, Black
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
HIFIMAN HE-R9 Wired
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 306€ (-19%)245 €
479.18 лв. -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Technics EAH-A800 - черни
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв.
Серия DT 700 PRO X
|
|
beyerdynamic DT 700 PRO X | 230€ |
