Характеристики
| Серия | ATH-TWX7 |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 10 - 40,000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 16 |
| Драйвъри | 5.8 мм |
| Допълнителни функции | MEMS микрофони с насочване на звука, Сензорни контроли и приложение A-T Connect |
| Честотен обхват на микрофона | 100 to 16,000 Hz |
| Дължина на кабел | 30 см USB-A/USB-C кабел за зареждане |
| Интерфейс | Bluetooth 5.1 |
| Обхват на безжичната връзка | До 10 метра |
| Живот на батерията | Около 6,5 часа (слушалки) Около 20 часа (кутийка за зареждане) |
| Време за зареждане | Около 3 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
JBL Reflect Flow Pro, White
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
JBL Live Flex, Rose
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
JBL Live Flex, Blue
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sennheiser MOMENTUM True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 295€ (-40%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 295€ (-40%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM Sport - зелени
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Apple AirPods 4 (USB-C) with Act...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 199 €
389.21 лв. -
beyerdynamic Free BYRD, сиви
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic
Серия ATH-TWX7
|
|
Audio-Technica ATH-TWX7 - бели | 250€ |
Audio-Technica ATH-TWX7 - черни | 250€ |
