Характеристики
| Серия | ATH-M50XWH Professional Monitor |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15Hz - 28kHz |
| Импеданс (ОМ) | 38 |
| Драйвъри | 45 мм |
| Допълнителни функции | Затворен дизайн, Дълбоки и точни баси, Комфортни възглавнички за уши с контури за отлична звукоизолация в шумна среда, Въртящи се на 90 градуса наушници за лесен достъп с едно ухо, Сгъваеми за по-лесно пренасяне, 3 сменяеми едностранни кабела (навит: 1.2 – 3.0м., прав: 1.2м., прав: 3.0м.) |
| Дължина на кабел | 1.2 - 3 м. навит / 3 м. прав / 1.2 м. прав |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Диджеи (DJ), Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser HDR 175 за система RS...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser HD 560S
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 228 €
445.93 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser RS 120-W
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
beyerdynamic DT 770 Pro (250 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 152 €
297.29 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Meze Audio 99 Neo, Black Silver
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 165 €
322.71 лв. -
Audio-Technica ATH-AD500X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 163 €
318.80 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica
Серия ATH-M50XWH Professional Monitor
|
|
Audio-Technica ATH-M50XWH Professional Monitor, в бяло | 213€ |
