Характеристики
| Серия | ATH-M30x Professional Monitor |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15Hz - 22kHz |
| Импеданс (ОМ) | 47 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Проектирани за студийно проследяване и смесване, както и за работа при полеви условия |
| Дължина на кабел | 3 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Диджеи (DJ), Студио, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Sony WH-CH720N, черни
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 112€ (-20%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, сини
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, розови
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, бели
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB JBuds Lux ANC - Graphite
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 71 €
138.86 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Skullcandy Push Active True Wire...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
Audio-Technica ATH-AVA400 SonicP...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Logitech G435, Blue and Raspberry
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
Серия ATH-M30x Professional Monitor
|
|
Audio-Technica ATH-M30x Professional Monitor | 108€ |
