Характеристики
| Серия | ATH-CKS30TW+ |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Зелени |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 5 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 20 |
| Драйвъри | 9 мм |
| Допълнителни функции | Мощен бас, Активно шумопотискане (ANC), Hear-through & Talk-through, Дълъг живот на батерията, Персонализируеми сензорни контроли, Регулируема чувствителност на сензорите, Водоустойчивост IP55, Multipoint Bluetooth, Режим с ниска латентност, A-T Connect App запазва последната локация на слушалките, Сменяеми тапи (XS, S, M, L) |
| Честотен обхват на микрофона | 100 - 8 000 Hz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Живот на батерията | До 7.5 часа слушане (20 часа с калъфа) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | Спорт, Пътуване, Мобилни устройства, Интернет телефония |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Да |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Skullcandy Rail True Wireless, T...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
Beats Solo Buds - True Wireless ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Solo Buds - True Wireless ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Solo Buds - True Wireless ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Solo Buds - True Wireless ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Sennheiser ACCENTUM True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 199€ (-35%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
JBL Tune Beam, Black
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 106 €
207.32 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
EPOS GTW 270
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 127€ (-11%)112 €
219.05 лв. Виж всички продукти с марка EPOS
Серия ATH-CKS30TW+
|
|
Audio-Technica ATH-CKS30TW+ - зелени | 107€ |
