Характеристики
| Серия | ATH-AVC500 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Честотен обхват | 10Hz - 25kHz |
| Импеданс (ОМ) | 40 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Допълнителни функции | Динамични слушалки със затворен дизайн,53 мм говорители за ясен и прецизен звук с дълбоки баси,Антивибрационни алуминиеви кожуси,Лента за глава с механизъм за самостоятелно регулиране - за дългосрочен комфорт при носене,Възглавнички от мека пяна за допълнително удобство, Позлатен адаптер 3.5 мм към 6.3 мм стерео жак |
| Дължина на кабел | 3 метра |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия ATH-AVC500
|
|
Audio-Technica ATH-AVC500 | 106€ |
