Характеристики
| Серия | ATH-AVA400 SonicPro |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Честотен обхват | 18Hz - 25kHz |
| Импеданс (ОМ) | 35 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Перфорирани алуминиеви корпуси за ясно възпроизвеждане на звука, Меки, платнени наушници за намаляване на натиска върху ушите |
| Дължина на кабел | 3 метра |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony WH-CH720N, черни
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 112€ (-20%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, сини
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, розови
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH720N, бели
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 92€ (-3€)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Skullcandy Push Active True Wire...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
Audio-Technica ATH-M30x Professi...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 108 €
211.23 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Sennheiser HD 569, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Black
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-15%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия ATH-AVA400 SonicPro
|
|
Audio-Technica ATH-AVA400 SonicPro, в черно | 86€ |
