Характеристики
| Серия | ATH-AD900X |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 5 - 35,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 38 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Допълнителни функции | Просторен, въздушен звук с ясни вокали, инструментална детайлност и изключителна динамика благодарение на 53 мм говорители с CCAW бобини, 3D Wing Support Housing за комфорт без натиск, Адаптер 1/4” (6.3 мм) |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | Пътуване, Мобилни устройства, Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
HIFIMAN HE-R9 Wired
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 306€ (-19%)245 €
479.18 лв. -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Technics EAH-A800 - черни
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Sennheiser HD 550
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 291 €
569.15 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
HIFIMAN Sundara Open - сребристи
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 357€ (-10%)321 €
627.82 лв. -
Beats Powerbeats Pro 2, Hyper Pu...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Powerbeats Pro 2, Electric...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Sennheiser HD 650
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 500 €
977.92 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия ATH-AD900X
|
|
Audio-Technica ATH-AD900X | 301€ |
