Характеристики
| Серия | ROG Theta |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 ~ 40000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Virtual 7.1(Windows sonic) |
| Честотен обхват на микрофона | 100 ~ 10000 Hz |
| Дължина на кабел | 1.5 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC / MAC / PS4 / PS5 / Nintendo Switch / Xbox one / Xbox Series S / Xbox one |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 159€ (-12%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Plantronics EncorePro HW510
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка Plantronics -
Jabra Evolve2 50, USB C/A, MS St...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
JABRA EVOLVE2 55, Link380c MS St...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Audio-Technica ATH-M50x StreamSe...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Ste...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Ste...
- шумоизолация и безжична свързаност
- 3 цифрови MEMS микрофона
- до 37 часа живот на батерията
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка Jabra
Серия ROG Theta
|
|
ASUS ROG Theta Electret | 178€ |
