Характеристики
| Серия | A10 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Виолетов |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PS5/ PC/Mac/Xbox Series X|S |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Toron 531, White
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 55€ (-54%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H390, ROSE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390, WHITE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Radon 800 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-8%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H540, black
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
ASTRO A10, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
ASTRO A10, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
MS Xbox Stereo Headset
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. Виж всички продукти с марка Microsoft
Серия A10
|
|
ASTRO A10, Lilac | 56€ |
ASTRO A10, Black | 56€ | |
ASTRO A10, White | 56€ | |
ASTRO A10, Gray | 63€ |
