POLARIS
POLARIS
2025/2026
2025/2026
POLARIS
Сега в два убийствени варианта – черен и бял. Две смели визии. Една безкомпромисна машина. Избери своя стил, запази силата. G:RIGS – защото победата изглежда добре.
Конфигурации
Lite, Max и Ultra — създадени да покрият всяко ниво на производителност, от ежедневен гейминг до екстремни high-end сетъпи. Избери мощта, която отговаря на твоя стил на игра.
КАКВО ЩЕ ПОЛУЧИТЕ
Болтове, стойки, кабели, ръководства, стикери
Сертификат за преминати тестове и направени настройки
Характеристики
| Марка | POLARIS |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Кутия | DeepCool CH360 DIGITAL |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7500F MPK |
| Охладител | XIGMATEK LK Pro 240 Digital |
| Видеокарта | ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB OC Edition |
| Дънна платка | ASRock B650M Pro RS |
| Оперативна памет | 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MT/s Kingston FURY Beast Black |
| Solid state drive (ssd) | 2TB Kingston NV3 |
| Твърд диск | Без допълнителен диск |
| Свързаност | |
| Захранване | MSI MAG A650BNL |
| Термопаста за процесора | G:RIGS High Performance Thermal Compound |
| Операционна система | с предварително инсталирана операционна система (неактивирана) + инсталирани драйвери и ъпдейти |
| Кабели за компоненти | Комплект custom/плетени кабели с червена оплетка |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Допълнително |
G:RIGS POLARIS EXPRESS e изработeн със стандартно включени допълнителни елементи:
Снимките в галерията са илюстративни и е възможно финалния вид на вашата конфигурация да се различава
Стандартният срок за изработка и доставка - 2 работни дни(след потвърждение на поръчката от клиента, освен ако не е посочен друг срок или при форсмажорни обстоятелства).
ВАЖНО: G:RIGS ЕXPRESS конфигурациите се поддържат на склад в готов за изпращане вид.
|
| Широчина на опаковката | 285 мм |
| Височина на опаковката | 557 мм |
| Дължина на опаковката | 468 мм |
| Допълнителен вентилатор | |
| Течно охлаждане | Не |
