Характеристики
| Серия | Hotrod |
|---|---|
| Обшивка на стола | Еко кожа |
| Цвят | Черен |
| Максимална издръжливост | до 136 кг |
| Описание |
|
| Размери | 700 x 590 x 1310 мм |
| Тегло | 27.1 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Не |
| Люлеещ механизъм | Да |
| Газов амортисьор | Не |
Серия Hotrod
|
|
COUGAR Hotrod Black | 289€ |
