Характеристики
| Марка | ZOWIE |
|---|---|
| Екран | 24.1 инча (61.13 см) |
| Размер на дисплея | 535.68 x 298.08 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | TN |
| Честота на опресняване | 400Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 320cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Гъстота на пикселите | 0.28 x 0.28 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Регулиране на височина | 0 – 155 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 576 x 362~517 x 209 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 3x HDMI 2.0 |
| Допълнителни функции | DyAC 2 технология |
| Консумация на енергия | 65W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA T1732MSC-B1SAG
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 521 €
1018.99 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
EIZO EV2485-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 521 €
1018.99 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
Samsung ViewFinity S8 S80UD LS37...
- 37" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 519 €
1015.08 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
ViewSonic VG2756V-2K
- 27" IPS 60Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 530 €
1036.59 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
ViewSonic TD2760
- 27" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 577 €
1128.52 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
EIZO EV2495-WT
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 623 €
1218.49 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 628 €
1228.27 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
ZOWIE XL2546X
- 24.5" TN 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 320cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 699€ (-6%)655 €
1281.07 лв. Виж всички продукти с марка ZOWIE
