Характеристики
| Марка | Xiaomi |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 539.1 x 412.4 x 170 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 36W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ASRock CL25FF
- 24.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 92 €
179.94 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
AOC 25G42E
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 88.5% Adobe RGB
Цена:
ПЦД: 119€ (-8%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Acer Nitro KG241YX3bip
- 23.8" VA 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
KOORUI G2511P
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
KOORUI 24E3
- 23.8" IPS 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
MSI MAG 255F E20
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 128€ (-14%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI G255F
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 158€ (-31%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte GS25F2
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 139€ (-14%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte
