Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 698.112 x 392.688 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 200:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.273 x 0.273 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 103% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -4° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 713 x 504 x 230 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort, 1x Mini DisplayPort |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 43W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VX3276-MHD-3
- 31.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
LG 32U631A-B
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 32SR50F-W
- 31.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 222B1TC/00
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips 242B1TC/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Philips
