Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 108% sRGB, 76% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 40° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -60° до 60° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613 x 423.38~533.38 x 217 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 30.6W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VG2756-4K
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 475 €
929.02 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
HP Series 5 Pro 527pm
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 479 €
936.85 лв. Виж всички продукти с марка HP -
EIZO EV2490-BK
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 480 €
938.80 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2490-WT
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 480 €
938.80 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2485-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 521 €
1018.99 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-WT
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 623 €
1218.49 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 628 €
1228.27 лв. Виж всички продукти с марка Eizo
