Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 104% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 615.07 x 455.46 x 210 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 29W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VA2732-H
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 127 €
248.39 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
ASUS VA27AQ
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Lenovo L27qe
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Acer Nitro VG270UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 175€ (-9%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 27B3CF2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка AOC
