Характеристики
| Марка | ViewSonic |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Гланцово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен), 20 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 7ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.275 x 0.275 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 122% sRGB, 86% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 550 x 401 x 198 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 24W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic TD1630-3
- 15.6" TN 60Hz
- 1366 x 768 (WXGA HD)
- 220cd/m² яркост
Цена: 286 €
559.37 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Samsung U32J590
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 270cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-21%)299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
IIYAMA ProLite T2255MSC-B1
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 316 €
618.04 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite T2252MSC-B2AG
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 337 €
659.12 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA T1531SR-B1S
- 15" VA 60Hz
- 1024 x 768 (XGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 363 €
709.97 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Samsung 32DM702
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Smart Monitor M7 M70F
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 375€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
IIYAMA T1731SR-B1S
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
