Характеристики
| Марка | Verbatim |
|---|---|
| Екран | 15.6 инча (39.62 см.) |
| Размер на дисплея | 344.16 x 193.59 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Гланцово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 10ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 179.25 x 179.25 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 45% NTSC |
| Размер (със стойка) | 355.5 x 221.5 x 17.25 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Usb портове | 2x USB Type-C |
| Допълнителни функции | 1x Mini HDMI |
| Консумация на енергия | 6W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Asrock CL25FFA
- 24.5" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 106€ (-16%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
KOORUI E2411K
- 23.8" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 92 €
179.94 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
KOORUI E2711F
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Aopen 27CL1G0b
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 115€ (-13%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Aopen -
KOORUI E2711K
- 27" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
KOORUI G2511P
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Verbatim Portable Touchscreen Mo...
- 15.6" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 132€ (-9%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
ViewSonic VA2432-MHD-3
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 112 €
219.05 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
