Характеристики
| Марка | Verbatim |
|---|---|
| Екран | 15.6 инча (39.62 см.) |
| Размер на дисплея | 344.16 x 193.59 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Гланцово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 10ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 179.25 x 179.25 мм |
| Цветови спектър | 45% NTSC |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 356.1 x 222.7 x 27 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Usb портове | 2x USB Type-C |
| Допълнителни функции | 1x Mini HDMI |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Verbatim PMT-15
- 15.6" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 170 €
332.49 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
MSI MAG 274QF
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 209€ (-10€)199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASRock PG27QFT2A
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
ViewSonic VX3276-MHD-3
- 31.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
