Характеристики
| Марка | Verbatim |
|---|---|
| Екран | 15.6 инча (39.62 см.) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Гланцово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 800:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 6ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.05975 x 0.17925 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | 0° до 85° |
| Размер (със стойка) | 357.10 x 224.20 x 6/12 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 1x USB 2.0, 2x USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VA2708-2K-HD-2
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
IIYAMA G-MASTER G2470HSU-B6
- 23.8" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
KOORUI G2722P
- 27" IPS 200Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Verbatim PMT-14
- 14" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 183 €
357.92 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
HP M27fq
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 239€ (-18%)195 €
381.39 лв. Виж всички продукти с марка HP -
ASRock PG27QFT1B
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 191 €
373.56 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Verbatim Portable 15.6" Dual Mon...
- 15.6" IPS 60Hz
- 2x 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 249€ (-20%)199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
KOORUI G2721E
- 27" IPS 320Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 224 €
438.11 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI
