Характеристики
| Марка | Verbatim |
|---|---|
| Екран | 15.6 инча (39.62 см.) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Покритие на дисплея | Гланцово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Вградени технологии | FreeSync, Low Blue Light |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Време за реакция | 6ms |
| Гъстота на пикселите | 0.180 мм |
| Ъгъл на наклон | Вградена стойка, Наклон: от 0° до 85° |
| Размер (със стойка) | 35.7 x (0.6)1.2 x 21.5 см |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI (1.4) |
| Usb портове | 1x USB-A 2.0 , 2x USB-C (USB-C с пълна функционалност) |
| Консумация на енергия | 16 kWh |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
