Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 37 инча (94 см) |
| Размер на дисплея | 808.0128 x 454.5072 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), Mega DCR (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.155 x 0.155 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 823.9 x 648.0 x 250.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 37W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ASUS ProArt PA279CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 431 €
842.97 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
AOC U27U3CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 444 €
868.39 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ZOWIE XL2546X+
- 24.1" TN 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 320cd/m² яркост
Цена: 513 €
1003.34 лв. Виж всички продукти с марка ZOWIE -
LG 32U720A-B
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 499 €
975.96 лв. Виж всички продукти с марка LG -
IIYAMA T1732MSC-B1SAG
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 521 €
1018.99 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Dell P3225QE
- 31.5" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 575 €
1124.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ViewSonic TD2760
- 27" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 577 €
1128.52 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
