Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 32 инча (81.28 см) |
| Размер на дисплея | 697.306 x 392.234 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.182 x 0.182 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -2° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 716.1 x 517.0 x 193.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 2.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Допълнителни функции | Wi-Fi 5 & Bluetooth 5.2 |
| Консумация на енергия | 32.4W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung U32J590
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 270cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-21%)299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell S3225QS
- 31.5" VA 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-5%)359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ViewSonic TD2465
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
IIYAMA ProLite XB3288UHSU-B5
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 363 €
709.97 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Samsung 32DM702
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung ViewFinity 32D800
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-15%)319 €
623.91 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung 32DM801
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 535€ (-23%)409 €
799.94 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
IIYAMA T1731SR-B1S
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
