Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 49 инча (124.46 см) |
| Размер на дисплея | 1196.7 x 339.2 мм |
| Резолюция | 5120 x 1440 (DQHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 1800R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10+ Gaming |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 1 000 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -2° до 15° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 1194.7 x 529.3 x 284.1 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1, 1x HDMI 2.1 (micro) |
| Usb портове | 2x USB Type-C |
| Консумация на енергия | 61W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI MAG 341CQP QD-OLED
- 34“ QD-OLED 175Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 999 €
1953.88 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo Legion Pro 32UD-10
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 962€ (-6%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Samsung Odyssey OLED G8 G81SF LS...
- 32" OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 260cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1139€ (-21%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Legion PRO 34WD-10
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1034€ (-7%)959 €
1875.65 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
LG 34GX90SA-W
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1119 €
2188.58 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 34GX900A-B
- 33.9" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1229 €
2403.72 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung Odyssey OLED G8 G80SD
- 32" OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1269€ (-25%)945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
