Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 32 инча (81.28 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Lenovo Legion Pro 32UD-10
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1029 €
2012.56 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Samsung Odyssey OLED G8 G81SF LS...
- 32" OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 260cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1139€ (-21%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Legion PRO 34WD-10
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1135 €
2219.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI MPG 321URX QD-OLED
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1170 €
2288.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI MPG 321URXW QD-OLED
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1191 €
2329.40 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG UltraGear™ 32GX850A
- 31.5" OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 275cd/m² яркост
Цена: 1339 €
2618.87 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung Odyssey OLED G9 Gaming
- 49" OLED 240Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1209€ (-9%)1099 €
2149.47 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 32GS95UV-B
- 31.5" OLED 240Hz/480Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1519 €
2970.92 лв. Виж всички продукти с марка LG
