Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 590.42 x 333.72 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 200cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -2° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 609.9 x 463.8 x 234.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Допълнителни функции | при Overclock: 180Hz (DisplayPort) |
| Консумация на енергия | 28W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraWide™ 34U650A
- 34" IPS 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 575 €
1124.61 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ASRock PGO27QFS
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 625€ (-19%)505 €
987.70 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Alienware AW2725D
- 26.7" QD-OLED 280Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
KOORUI S2721XO
- 27" QD-OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 526 €
1028.77 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Samsung Odyssey OLED G6 G61SD
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 715€ (-19%)579 €
1132.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
