Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 32 инча (81.28 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Odyssey OLED G6 G61SD
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 715€ (-19%)579 €
1132.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 27GX704A
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 639€ (-12%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ViewSonic VP3481A
- 34" VA 100Hz
- 3440x1440 (WQHD)
- AMD FreeSync™
Цена: 674 €
1318.23 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Samsung Odyssey G7 G75F
- 40" VA 180Hz
- 5120 x 2160 (UW5K)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 769€ (-14€)755 €
1476.66 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
