Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 698.4 x 392.85 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), Mega (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -2° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 712.0 x 521.6 x 261.7 |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 32W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC C32G2ZE
- 31.5" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 289€ (-17%)239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
IIYAMA GB2766HSU-B1
- 27" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
AOC CQ27G4X
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B
- 27" VA 180Hz
- 2560x1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 256€ (-18%)209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
LG UltraGear 32GS60QC-B
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 32M2C3500L
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 240 €
469.40 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips 346E2CUAE
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 349€ (-11%)309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Philips
