Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.344 x 392.256 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 3500:1 |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.5ms (MBR) |
| Гъстота на пикселите | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 120% sRGB, 88% Adobe RGB, 106% NTSC, 92% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714 мм x 422 мм x 62 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 32W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
