Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.306 x 392.234 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 500:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.18159 x 0.18159 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 122% sRGB, 106% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -180° до 180° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 180 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714 x 631 x 280 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 4x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 53.1W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
