Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 1440 x 900 (WSXGA) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive-Sync, SoftBlue, Flicker-free, Режим LowBlue |
| Контрастно съотношение | 1500:1 |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI PRO MP275
- 27" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- Технология MSI EyesErgo
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 24E1N1200A
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 94 €
183.85 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips 241V8AW/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 101 €
197.54 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
MSI PRO MP251
- 24.51" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- EyesErgo
Цена: 91 €
177.98 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo ThinkVision S27i-30
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 145€ (-27%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP Series 3 Pro 324pf
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 169€ (-31%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI PRO MP273A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 271V8AW
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 113 €
221.01 лв. Виж всички продукти с марка Philips
