Характеристики
| Марка | NEC |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 6ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.275 x 0.275 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 95.6% sRGB, 75.3% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -170° до 170° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 610.4 x 376.9~506.9 x 282.6 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 60W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 19W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips 272S1M
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 5 Pro 524pf
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 185 €
361.83 лв. Виж всички продукти с марка HP -
AOC 27P2Q
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC Q27E3UMF
- 27" VA 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 194 €
379.43 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Lenovo ThinkVision T24m-29
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 224 €
438.11 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Philips 242B1H/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 240 €
469.40 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
NEC MultiSync E274FL
- 27" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка NEC -
AOC U32P2
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 372 €
727.57 лв. Виж всички продукти с марка AOC
