Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 113% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 541.9 x 428.5 x 182.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer SA242YH1bi
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 75 €
146.69 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ViewSonic VA220-H
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell SE2225HM
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC 24B35HM2
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 83 €
162.33 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 22B2H/EU
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 99€ (-20%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
LG 22U401A
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка LG
