Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR Ready |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 0.5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 93% Adobe RGB, 95% DCI-P3, 124% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.5 x 438.5 x 249.7 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4a |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0b |
| Консумация на енергия | 26W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Nitro VG270UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 175€ (-9%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 27B3CF2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 27E1N1300A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 124 €
242.52 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
LG 27U631A-B
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 225 €
440.06 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 27E1N1800A
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
LG 27SR50F-W
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка LG
